Sprzęty Hiab plus ich rola w branży budowlanej

Rozwiązania załadunkowe, które możemy zamontować na podwoziu pojazdów ciężarowych cieszą się sporą popularnością. Funkcje które wypełniają są jednak na tyle ważne, że wybór rozwiązań tego typu w żadnym wypadku nie może być przypadkowy. Tylko najbardziej uznani producenci mogą spodziewać się dużego zainteresowania ze strony użytkowników i oczywiście do tej grupy zalicza się firma Hiab.

Dziś trudno wyobrazić sobie sprawne działanie wielu firm bez podnośników i innych sprzętów Hiab, a jednak prawie do połowy dwudziestego wieku zarówno załadunek, jak i rozładunek były wykonywane przede wszystkim wskutek pracy mięśni człowieka. Sama firma narodziła się w Szwecji w roku 1942, 2 lata później można było zaś podziwiać początkowe wyniki wielkiego zaangażowania jej właścicieli a także pracowników. W ciągu 70 lat przedsiębiorstwo stało się wiodącym dostawcą pełnej gamy rozwiązań, które można użytkować do obsługi urządzeń na drogach, mylą się jednak osoby przekonane o tym, że Hiab kiedykolwiek stanął w miejscu. Symbolem przedsiębiorstwa wciąż jest słoń przypominający nie tylko o trwałości i wydajności podnośników i innych maszyn Hiab, ale też o innowacyjności, to bowiem odkrywanie oryginalnych rozwiązań, które mogą zrewolucjonizować rynek jest najistotniejszym zamysłem osób odpowiedzialnych za rozwój przedsiębiorstwa. Pod tym względem w przeciągu kolejnych dziesięcioleci nie zmieniło się nic.

O serwisie

Wśród najistotniejszych rozwiązań tworzących ofertę firmy Hiab wymienia się przede wszystkim żurawie wszechstronnego zastosowania i sprzęty do wymiany nadwozi. Nabywcy chwalą sobie też wózki widłowe podwieszane do pojazdów, burty załadunkowe, oraz żurawie wykorzystywane do prac specjalnych, w tym przede wszystkim te, które można używać w lesie. Na wzmiankę zasługuje dodatkowo to, że firma z dumą może zaprezentować zarówno serwisy. Serwis Hiab wydaje się wcale nie mniej istotny dla przedsiębiorstwa niż miejsca, w jakich fabrykowane są poszczególne rozwiązania, oferuje bowiem nie tylko kompetentne podejście do interesanta, ale dodatkowo krótki czas napraw a także ich osiągalne opłaty.