Charakter przedsiębiorstwa Palfinger

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z urządzeniami podnoszącymi użytkowanymi w odniesieniu do pojazdów użytkowych, bądź z takimi, które znajdują zastosowanie w przewozie morskim, zawierzenie firmie Palfinger wydaje się decyzją bardzo dobrą i starannie rozmyślną.

Dzieje się tak przede wszystkim z tej przyczyny, że są to rozwiązania niezawodne oraz efektywne, na wzmiankę zasługuje jednakże także ich innowacyjność, która zawsze kwalifikowana jest do największych atutów towarów oferowanych przez wspomnianą firmę. Trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę to, że przy ich fabrykacji brana jest pod uwagę nie tylko znajomość techniki maszyn i praktyka nadmienionej firmy. Ogromne znaczenie ma dodatkowo głos klientów. To przecież osoby, które wykorzystują podnośniki a także inne urządzenia Palfinger w praktyce, mają najwięcej do powiedzenia wtedy, gdy należy przeanalizować wady i zalety tego rodzaju sprzętu, natomiast branie pod uwagę ich recenzji wydaje się w firmie czymś normalnym.

Sama firma powstała w roku 1932 roku, lecz w pierwszej chwili niewiele skazywało na to, że stanie się jednym z przywódców na ogólnoświatowym rynku podnośników. Jej założyciel prowadził usługi naprawcze związane z przyczepami rolniczymi i wywrotkami, nie bał się jednak przemian, i do tego uważnie obserwował sektor i zgłaszane na nim zapotrzebowanie. Dziś firma znana jest na całym świecie, i choć główna siedziba mieści się w austriackim Salzburgu, zakłady produkcyjne oraz montażowe znajdują się nie tylko w Europie, ale dodatkowo w Ameryce Południowej oraz Północnej, a także w Azji. Firma Palfinger posiada też ponad 4500 centrów serwisowych oraz centrów sprzedaży, które możemy obecnie odszukać w 130 krajach świata. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, iż w żadnym wypadku nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tym zakresie.

Mówiąc o jej potencjale i sporym znaczeniu powinno się przy tym zwrócić uwagę nie tylko na podnośniki, żurawie oraz inne maszyny, ale również na serwis Palfinger. Stojące na niezwykle wysokim poziomie usługi serwisowe są znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa i jednym ze źródeł jej sławy.